• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rfk Sigorta Mersin Şube Avax

Adres :

Alsancak Mah. Gmk Bulvarı Capital İş Merkezi A Blok 5.kat No: Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halide Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 641 28 82

Mersin sigorta finans alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Rfk Sigorta Mersin Şube Avax birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Firmamız sizin için kaza sigortası, sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası, yangın sigortası, mesleki sorumluluk sigortası ve elektronik cihaz sigortası gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Rfk Sigorta Mersin Şube Avax olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Beklentilerine uygun çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

Sigorta finans hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bir şekilde bilgi almak için iş yerimizi ziyarete gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. Akıllarına takılan soruları teker teker cevaplayarak bize tam anlamıyla güvenmelerini sağlıyoruz.

Her zaman bütçenize uygun makul fiyatlar sunarak sizlere her açıdan destek olmaya çalışıyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak gerekli bilgilendirmeleri her zaman yapıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR