• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rıdvan Moda

Adres :

Mimar Kemalettin Cad. No: 77 Kat 3 : Kat 6 Şovrum Ezelhan İzmir Konak İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayla Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ridvanmoda@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 419 57 98

Kurumsal olarak yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en nitelikli hizmetlerimizi uygun ekonomik koşullar altında sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerin memnuniyetinin bizler için en önemli motivasyon kaynağı olduğunun bilinciyle hareket ediyor ve devamlı kendimizi geliştiriyoruz. Memnuniyetinizi en önemli referans kaynağı görüyor ve yapmış olduğunuz olumlu geri dönüşümler sayesinde İzmir giyim sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralara tırmanıyor ve alanımızda söz sahibi olmanın haklı gururunu birlikte yaşıyoruz. İlk günkü heyecanımızla çalışarak kalite ve güven ilkelerimizden ödün vermeden sizlere en yeniyi ve en iyiyi sunuyoruz.

Her biri alanında uzman ve eğitimli olan ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru tespitler ile doğru çözüm yollarını uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Her bütçeye uygun geniş ürün yelpazemiz ile sizlere keyif alabileceğiniz ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Firmamız dünyadaki ve ülkemizdeki alanımıza ilişkin gelişmeleri sürekli olarak yakından takip etmektedir ve bu gelişmeler ışığında kendimizi yenilemekteyiz.

Moda trendleri çerçevesinde en yeniyi en kaliteli olarak sizlere sunmaktayız. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz ile fikirden tasarıma, dikişten sunuma uzanan dönüşüm sürecini hazırlıyoruz. Kendinizi mutlu hissettirecek her türlü projede tecrübeli ekibimiz kalite ve güven prensiplerimizden ödün vermeden modanın en yeni ürünleri ile sizlere hitap etmektedir.

Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizleri ağırlamak bizlere mutluluk verecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR