• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Riga Tekstil

Adres :

Şehit Kubilay Mahallesi Özlem Caddesi No: 15/a Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Şahin -deniz Şahin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 893 38 64

Whatsapp 2:

0 (555) 893 38 64

Whatsapp 3:

0 (555) 030 02 17

Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren Riga Tekstil olarak bizler Ankara giyim sektörünün önemli firmalarından biri olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardan beri giyim sektörünün içinde olan bir ekibin bir araya gelmesiyle çalışmalarını sürdürdüğü Riga Tekstil bünyesinde çok uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlayacak olan üretimleri yapmaya devam ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirerek daha iyi noktaya çıkarmak için ortaya koyduğumuz çalışmalarla siz müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilecek ve beklentileri karşılayacak hizmetleri de sunabiliyoruz.

Teknolojiyi üretim süreçlerinin her aşamasına dahil etmiş bir firma olan Riga Tekstil olarak bizler doğaya zarar vermeden kaliteli bir şekilde ürünlerin üretilmesi noktasında sizlere en iyi desteği sunmaya devam ediyoruz. Üretim ve satış süreçlerinin her noktasında müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermemizle birlikte güvenilirlik kazanarak müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulması noktasında da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Her zaman en doğru çözümleri en ekonomik yöntemlerle oluşturmaya gayret göstermiş bir firma olarak bizler iş hacmimizi de sürekli geliştirerek sadece müşterilerimize daha avantajlı fiyatlarla ürün sunma noktasında değil aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Maliyetleri düşürmek için yakından takip ettiğimiz teknolojik gelişmeleri kısa sürede bünyesine dahil eden bir firma olarak bizler bu sayede tekstil sektöründeki en son trendleri de takip edebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR