• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Riri Beauty Center

Adres :

Yavruturna Mah. Kavukçu 1. Sok. Gazi Cad. Selçuk Apt. Kat: 4 No: 8 ( Vergi Dairesi Yanı ) Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esin Yücel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 120 29 19

Whatsapp 2:

0 (554) 147 08 79

Güzellik sektöründe adını duyurmayı başaran Riri Beauty Center isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve kişisel bakım neredeyse her insanın özen gösterdiği bir konudur. Güzellik merkezimizde bulunan kirpik lifting uygulaması, buz lazer epilasyon, kaş şekillendirme, dudak renklendirme işlemleri, gözenek sıkılaştırma işlemleri, ipek kirpik uygulaması, kalıcı ve oje uygulaması, kalıcı eyeliner uygulaması, dövme silme işlemleri, altın oran kaş tasarımı, protez tırnak uygulaması gibi hizmetlerimizi bulabilirsiniz.

Çorum güzellik merkezi sektöründe çalışmakta olan firmamızda güler yüzlü çalışanlarımızla birlikte bulacağınız kaliteli hizmetlerimiz sayesinde güzelliğinize güzellik katacaksınız. Firma olarak kendinize verdiğiniz değer kadar biz de size değer veriyor ve hizmetimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Bu sektörde kullanılan ürünlere karşı ciltten cilde hassasiyet olduğu bilgisine sahibiz. Bu nedenle kullanılan ürünlerin kalitesine ve sağlığa uygunluğuna dikkat edilmesi gerektiğinin farkında olmakla beraber buna büyük özen göstermekteyiz. Bu işin profesyoneller tarafından yapılması gerektiğini bilmelisiniz. Bu sebeple çalışanlarımız bu konuda oldukça gelişmiş ve gelişmekte olan kişilerdir. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bilindiği üzere kişisel bakım ve güzellik merkezlerinde sunulan hizmet kalitesine oranla yapılan ücretlendirmeler dudak uçuklatabiliyor. Biz firma olarak bunun önüne geçiyor ve kaliteli hizmetlerimizi sizlere uygun fiyata sunuyoruz. Profesyonel hizmetlerimizle güzelliğiniz ve kişisel bakımınızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda uygun fiyatlarımız sayesinde fazla masraf yapmanızın önüne geçiyoruz. Bu sayede bu gibi nedenlerle kişisel bakımınızı arka plana atmanızın önüne geçiyor ve sizi günden güne güzelleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR