• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rışvanlı 2.el Spot ve Çeyiz Malzemeleri

Adres :

Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müslüm Çelik -halil Güneş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 501 33 19

Whatsapp 2:

0 (542) 502 14 48

Whatsapp 3:

0 (541) 501 33 19

Whatsapp 4:

0 (542) 502 14 48

Evlendiğimizde, yeni bir işe başlamak veya yeni bir üniversiteye başlamak için yeni bir şehre taşındığımızda, seyahat ettiğimizde veya bunların hiçbiri olmasa bile eşyalarımızda değişikliğe ve yeniliğe gitmek istediğimizde bir spot 2.el eşya mağazasının kapısını çalarız. Bu mağazalar hem ihtiyacınıza ve beklentilerinize en uygun çeşitleriyle hem de en uygun fiyatlarıyla sizleri mutlu edecek bir numaralı işletmelerdir. İşte biz de Şanlıurfa spot 2.el eşya sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda siz değerli müşterilerimiz için en iyi ve en doğru hizmeti en uygun fiyatlara sağlayarak ihtiyaçlarınıza en kısa sürede çözüm buluyor ve sizleri bir an önce mutlu etmek istiyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden en kısa sürede yararlanmak ve ilgili, çalışkan, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile tanışmak isterseniz işletmemize gelebilirsiniz.

Günümüzde her sektörde olduğu gibi spot 2. El eşya sektöründe de çok kısa sürede de olsa büyük yenilik ve değişimlere gidilmiş ve bu sektör kendisine geniş yayılım alanları bularak neredeyse ülkemizin her yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Sizler de hem cebiniz hem de eviniz için en kaliteli eşyaları edinmek isterseniz hiç düşünmeden, her zevke hitap eden çeşitleri barındıran işletmemize gelebilirsiniz.

Bizler, en uygun fiyatlara en iyi ve en bol çeşitli, en kaliteli hizmeti sizlere vermeyi ve de sizlerle tanışmayı büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR