• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Riva Koltuk Yıkama

Adres :

Urfa Yolu Üzeri Mega Sanayi Sitesi F Blok No: 2 Diyarbakır Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Kaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 618 11 62

Diyarbakır temizlik sektöründe yer alan firmamız üstün başarısı ve yüksek kalitesi ile farkını yansıtmaya devam ediyor. Kaliteli hizmetlerimizden kesinlikle ödün vermiyoruz ve başarımızı koruyoruz. Koltuk yıkama hizmeti sanıldığı kadar kolay değildir. Firmamız oldukça detaylı şekilde koltuklarınızın temizliğini sağlamaktadır. Evinizde, iş yerinizde, yani hayatınızın her alanında kullanmış olduğunuz koltukların rutin şekilde temizlenmesi gerekmektedir çünkü sürekli kullanımdan dolayı koltuklarınızın derinlerinde zararlı bakteriler ve virüsler üremeye başlayacaktır.

Zararlı bakterilerin ve virüslerin önüne geçmek için sizler de koltuklarınızın temizliğine dikkat edin. Söz konusu koltuk temizlikleri evinizde bulunan imkanlarla amacına ulaşmayacaktır. Bunun sebebi ise evinizde yeterli donanımda makine ve yüksek kalitede temizlik ürününün bulunmamasından kaynaklanır. Gerçekleştirdiğiniz temizliklerde sadece yüzeysel temizlik elde edebilirsiniz. Derinlerde yer alan kirlerde arınma sağlayamazsınız. Bu sebeple koltuk temizliği işlemi için sizler de profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu bütün hizmetler alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Ekibimizin donanımına ve tecrübesine güvenerek koltuklarınızdaki hijyen seviyesini arttırabilirsiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, uzun yıllardan beri temizlik sektöründe yer aldığından koltuk temizliğiyle ilgili bütün ayrıntılara gereken önemi vermektedir. Firmamız tarafından kullanılan koltuk temizleme makineleri ve koltuk temizleme için kullanılan deterjanlar birinci kalitedendir. Dünya standartlarındaki kalite seviyesinde hizmetler sunmak firmamızın asli görevidir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ve firmamızdan yararlanabilmek için firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR