• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rıza Efe Oto Kurtarma ( Şarkikaraağaç Oto Kurtarıcı )

Adres :

Asıl Kale Mahallesi 130. Konya Caddesi No: 16 Isparta » Şarkikaraağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haşim Vur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 305 17 51

Whatsapp 2:

0 (507) 450 16 77

Isparta yol yardım sektörünün geniş kapsamlı hizmet veren ismi olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Firma olarak geniş kapsamlı hizmet verebilmek için tam donanımlı bir şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte müşteri odaklı hareke ettiğimiz firmamızda bizi tercih eden müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyoruz. Firma olarak kalite standartları içerisinde müşteri haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalar düzenliyoruz.

Geniş kapsamlı hizmet demek plan ve program demektir. Biz, ekibimizle birlikte her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Çalışmalarımızı planlı bir şekilde ilerlettiğimiz zaman kısa sürede başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Kısa sürede tamamladığımız çalışmalar sayesinde hem müşterilerimizin hem de firmamızın zamanından tasarruf ediyoruz. Biz, aynı süre içinde farklı müşterilerimiz için çalışmalar yapabilecek ekip sayısına ve donanıma sahibiz. Firma olarak kepçe ve hafriyat üzerine hizmet veriyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda araç kiralayabilir, sizlere sunduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda firma olarak hurda alım satım üzerine de hizmet vermekteyiz. Elinizdeki parçaları firmamıza satarak değerlendirebilir, ihtiyacınız olan parçayı uygun fiyatlarla firmamızda bulabilirsiniz. Aracınızla yolda kaldığınız zaman firmamızı arayarak 7/24 yardım isteyebilir, 2. el inşaat malzemelerini almak veya satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Biz, ekibimizle birlikte geniş kapsamlı çalışmalarımızı eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir çalışmalar için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Biz, çalışkan ve azimli ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR