• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rize Rafting Zipline & Cafe

Adres :

Çamlıhemşin Ayder Yolu Üzeri 15.km Ardeşen Rize Rize » Ardeşen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Çepnioglu

E-Posta Adresi :

tuncay_235@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 530 47 41

Whatsapp 2:

0 (544) 530 47 41

Whatsapp 3:

0 (539) 265 03 53

Dört bir tarafında yaylaları, akarsuları ve su sporları gerçekleştirmek için imkan tanıyan dereleri ile Karadeniz ve özellikle de Rize tatil mevsimlerinin en çok aranan bölgelerinden birisidir. Rize'de özellikle su sporları gerçekleştirmek istediğinizde, Ardeşen gibi bir bölgede çok farklı işletmeler üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bu işletmelerden biri olarak Rize Rafting Zipline & Cafe işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Rize Rafting Zipline & Cafe işletmesi olarak Ardeşen içerisinde yer alan özel parklarımız ve hizmetlerimiz ile sizlere su sporları ve doğa sporları konusunda alternatif maceralar sağlıyoruz. İşletmemiz sayesinde rafting sporu başta olmak üzere kano, zipline ve restaurant hizmetlerini bir arada bulabiliyorsunuz. Özellikle su sporları ile birlikte maceralı bir gün geçirdikten sonra güzel atıştırmalıklar ve sıcak taze lezzetler için işletmemiz size alternatif bir yapı sağlıyor.

Gün içerisinde gerçekleştirebileceğiniz doğa sporları için en iyi bölgelerden biri olan Ardeşen, özellikle yaz tatilleri döneminde serin ve keyifli yapısıyla birçok nokta sağlamaktadır. Profesyonel eğitmenler ve antrenörler eşliğinde gerçekleştireceğiniz doğa sporları sonrasında kafeterya alanımızda güzel bir dinlenme gerçekleştirebilir ve keyifli bir yemek saati için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

İşletmemiz sayesinde sunulan hizmetler arasında eğitim hizmetleri, antrenman alanı, aile lokantası, kafeterya ve restaurant hizmetleri yer almaktadır. Tüm bu birleşik yapı ile birlikte Rize eğlence sektörü içerisinde en çok tercih edilen işletme olarak, uygun fiyat, güvenlik ve kaliteli hizmet sayesinde ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR