• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rızvanoğlu Mobilya & Döşeme

Adres :

Bedestenlioğlu Mah. Osmangazi Cad. No: 16/1 Osb 1. Kısım Tokat Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Çelik

E-Posta Adresi :

yakup.celik.60@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 381 15 09

Whatsapp 2:

0 (532) 381 15 09

Mobilya ve koltuk döşeme alanında başarılı çalışmalar yapan firmamız kullanmakta olduğunuz oturma grupları, kanepeler, koltuklar ve sandalyelerin döşemelerini profesyonel bir şekilde değiştirmektedir. Yeni mobilya almak yerine çok daha uygun maliyetler ile döşeme değişimi yaptırabilirsiniz. Koltuk döşemeleri alanında yıllardır başarılı çalışmalar yapan ve mobilya alanında uzman olan firmamız sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmektedir.

Eskiyen koltuk ve kanepeler ile yatak odası takımları için yüz değiştirme ve döşeme değiştirme işlemleri firmamız tarafından uygulanmaktadır. Atölyemizde alanında uzman olan ekibimiz ile her türlü koltuk, kanepe, yatak odası ve oturma odası takımları ile sandalyelerin yüzlerini ve döşemelerini değiştirmekteyiz. Yeni ve ilk günkü gibi olan eşyalarınız sorunsuz şekilde uzun yıllar kullanıma uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Tokat koltuk döşeme alanında yıllardır başarılı çalışmalar yapmakta olan firmamız yüz ve döşeme değiştirme işlemlerinde eski ve yeni mobilyalarınız için hizmetler sunmaktadır. Evlerde ve işyerlerinde yapılacak olan dekorasyon çalışmalarına uygun yeni döşeme ve yüzlerin tercih edilmesi durumunda da mobilyalarınız için en başarılı çalışmaları yapmaktayız.

İskelet sistemleri sağlam olan ve kullanımı daha uzun yıllar sürmesi mümkün olan koltuklar ve kanepeler ile oturma gruplarınızın yüzlerinin değişimi ile yenilenmesi firmamızın yapacağı uygulamalar ile mümkün olmaktadır. Koltuk ve kanepeler ile oturma grupları yanında sandalyeler içinde döşeme değişimi işlemleri firmamızın uygulamaları ile başarılı şekilde yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR