• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Romantica_concept

Adres :

İstanbul Ümraniye İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sultan Alpaslan

E-Posta Adresi :

sltnalpaslan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 643 34 03

Whatsapp 2:

0 (546) 643 34 03

Düğün gibi özel bir gün için kullanılan mekanın özel bir şekilde dekor edilmesi ve estetik bir yapı ile keyifli bir hale getirilmesi gereklidir. Bu nedenle dekorasyonda özel bir konsept kullanılması ve organizasyon çalışmalarına çok yüksek özen gösterilmesi önemlidir. İster açık alanda ister kapalı alanlarda, evde, salonda veya bir işletme üzerinde gerçekleştirilecek nikah ve düğün merasimi için gelin damat masası, misafir masaları ve genel alan konsepti belirlenerek sonrasında dekorasyon oluşturulmalıdır. Bu nedenle profesyonel bir hizmet almak için Romantica Concept olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Romantica Concept olarak İstanbul Ümraniye ilçesinde verdiğimiz hizmetler ile profesyonel organizasyon sonuçları oluşturuyoruz. Firmamız İstanbul organizasyon sektörü içerisinde profesyonel yapısı ve özel tasarımları ile bilinmektedir. Bu nedenle düğün öncesinde firmamıza başvurmanız ile birlikte hizmet talep edebilir ve bu hizmetler sayesinde düğün mekanınızı çok daha özel bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Düğün için belirlemiş olduğunuz düğün salonu veya özel açık alan için firmamıza başvurarak, inceleme talep edebilirsiniz. Bu inceleme sonrasında düğün için bir konsept belirlenir ve bu konsepte uygun bir şekilde de organizasyon tasarımı gerçekleştirilir. Bu tasarım sırasında gelin ve damat masası, kullanılacak mobilyalar, süslemeler, çiçek düzenlemeleri, temel düzenlemeler, sunulacak ikramlar, sağlanacak hediyelikler gibi her nokta özel bir şekilde belirlenir. Bu sayede konsept tasarımına uygun bir şekilde belirlenen malzemeler ve sistemler ile tasarım gerçekleştirilerek sonuç elde edilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR