• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rota Palet

Adres :

Şahintepe Mah. Kartal Sok. No: 25 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 499 30 90

Whatsapp 2:

0 (532) 569 99 88

Rota Palet firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok sektör doğrudan etkilemiştir. Bu sektörlerle beraber ülkeler arası ithalat ve ihracattan iç ticarete kadar ki sektörler de pozitif yönde etkilenmiştir. Ancak bu alışveriş sıklığının artması ile birlikte büyük nakliye problemi ortaya çıkmıştır. Nakliye problemindeki temel sorun güvenli ve hızlı bir şekilde de hizmet sağlayamamaktan çıkmaktadır. Ancak artık güvenlik için çok kolay bir şekilde kullanıla bilen ahşap paletler ortaya çıkmıştır. Bu ahşap paletler taşınacak ürünlerin etrafına konularak ürünün taşınma sırasında oluşacak zararı en aza indirmektedir. Bu sayede taşıma işlerinde paletler risksiz ve kolay bir şekilde taşıma şansını sunar. Bizimde sizlere bu sebeple İstanbul ağaç ve orman ürünleri sektöründe hizmet veren firmamız Rota Palet sizlere bu çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Firma olarak sizlere palet ürünleri sunmaktayız. Sunduğumuz ürünler palet alanında büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. İkinci el ya da sıfır palet gibi tercihleri de sizlere sunmaktayız. Firmamız sunduğu tüm hizmetleri se sizlerin memnuniyeti için en üst kalitede malzemelerden üretip sizlere sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya özen göstermektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR