• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Roua Moda Tekstil

Adres :

Sümer Mahallesi 27. Sokak No: 36a İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samer Alaswad

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 291 63 44

Whatsapp 2:

0 (538) 775 04 53

İstanbul Zeytinburnu’nda birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam eden Roua Moda Tekstil ilk günden bu yana ayrıcalık arayanların tercihidir. Bizler yılların bilgi birikim ve deneyimiyle sektördeki ilk günümüzden itibaren özveriyle çalışıyor, her türlü talebi karşılamaya gayret gösteriyoruz. Modanın insanların ve kurumların marka değerini, prestijini, itibarını doğrudan etkilediğini, sürekli gelişerek değişimine devam ettiğini, bu nedenle daima dinamik yapıda olmayı gerektirdiğini biliyoruz. Çalışmalarımızı da bu minvalde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul giyim sektörünün öncülerinden birisi olarak toptan üretim ve toptan satış yapıyoruz. Her türlü bireysel ve kurumsal ihtiyaçları başarıyla karşılayabiliyoruz. Mevsime özel tekstil ürünleriyle kadın, erken, çocuk gibi her kategoride talep edilen tekstil ürünlerinin imalatını istenen tasarımlarda yapabiliyoruz.

Firmamızın en büyük ayrıcalıklarından birisi güçlü altyapısıdır. Güçlü altyapımızla istenen her türlü tasarım ve imalatı gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz hayalinizdeki tasarımları üretebilir, dilerseniz bizler adınıza tasarlayıp imalatını yapabiliyoruz. İstenen her türlü bedende, istenen kumaşlardan, talep edilen bütün renklerde ve modellerde imalatlarla beklentileri karşılıyoruz.

Gerek üretim gerekse satışlarımızda her zaman birinci sınıf kalitede malzeme kullanıyoruz. Bu sayede uzun süre kullanılabilecek, estetiğini ve kalitesini muhafaza edecek ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi kadar estetiğine de önem veriyor, tarz sahibi ürünlerle gören herkesin hayran kalacağı, severek kullanacağı tekstil ürünleri geliştiriyoruz. Hızlı ve kaliteli üretimlerimizi aynı zamanda bütçe dostu fiyatlarla birleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR