• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Roza İnegöl Mobilya Gaziantep

Adres :

Karacaahmet Mah. Şehit Ömer Halis Bulvarı No: 129 M1 Avm İçi Eskidji Bazaar ( Otogar Yanı ) Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bilgiç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 530 34 06

Whatsapp 2:

0 (552) 682 46 78

Whatsapp 3:

0 (541) 573 98 64

Her kesime hitap eden ürünlere sahip Roza İnegöl Mobilya şirketimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Kullandığımız kumaş ve malzemelerin kalitesini yüksek tuttuğumuz işimizde müşterimizin her türlü çeşitli ihtiyacına yönelik tasarımlar yer almaktadır. Müşterilerimizin göz zevkini ve konforunu düşünerek tasarımlarımızı ve üretimlerime buna yönelik yapmaktayız. Sonuç olarak müşterilerimizi uzun yıllar rahat ettirebilmek için yaptığımız işi profesyonelce yürütmekteyiz. Eviniz veya ofisinizin havasını değiştirebilen mobilyalarımızı sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Köşe koltuk, üçlü koltuk, berjer, yemek masaları ve TV sehpası gibi birçok amaca yönelik ürünlerimiz mevcuttur. Kumaşlarımızın, elyaflarımızın kalitesi sayesinde memnuniyet duyan müşterilerimiz şirketimizi Gaziantep mobilya sektöründe bir numaraya taşımıştır.

Konforunuzu ve huzurunuzu arttıracak özellikler içeren çeşitli ürünlerimizde kararsızlık yaşayabileceğiniz durumlarda güler yüzlü destek ekibimiz sizlere seçim konusunda yardımcı olacaklardır. Müşterilerimizin satın aldığı ürünleri yıllar geçse bile keyifli bir şekilde kullanabilmesi açısından kendimizi geliştirmeye çok açık bir şirketiz. En yeni dizaynları ve renkleri uyguladığımız ürünlerimiz ile sizlere konforu yaşatacağından emin olabilirsiniz. Ergonomik, hesaplı ve kaliteli koltuk ve sandalyelerimizden memnun kalacağınıza söz veriyoruz.

Tecrübeli ve anlayışlı profesyonel ekibimiz sayesinde olumsuzlukları hızlıca yok etmekteyiz. Sizin değerli vaktinizi en verimli şekilde kullanmak adına şirketimiz her aşamada özveriyle çalışmaktadır. Müşterilerimizin çevreye, eşine, dostuna verdiği olumlu yorumları şirketimiz adına ödül olarak algılayıp çalışmalarımıza özenle devam etmekteyiz. Şirketimiz, sizlere kaliteli, ergonomik ve konforlu mobilya deneyimi yaşatmak için her zaman buradadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR