• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüya Danışmanlık

Adres :

Yeşilova Mah. Saray 1 Sok. No: 4/b Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerif Altuntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serif.altuntas30@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 879 78 90

Whatsapp 2:

0 (535) 879 78 90

Whatsapp 3:

0 (533) 915 12 33

Rüya Danışmanlık olarak sizlere personel temin etme işlemleri için profesyonel hizmet sunuyoruz. Temizlik, hasta bakıcı ya da çalışma izni gibi konularda 2013 yılından beri sahip olduğumuz tecrübe ile ihtiyaçlarınızın karşılanması için çalışıyoruz.

İstanbul danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ihtiyacınız olduğunda bakım hizmeti verebilecek çalışan temin etmektedir. Çalışan aileler için bebek ve çocuk bakım hizmeti sunulan en önemli hizmetlerimiz arasında yer alır. Sürekli olarak çocuklarınıza ve bebeklerinize bakacak profesyonel bakıcılar temin edilir. Şartlarını sizin belirleyeceğiniz şekilde yapılabilecek bakım işlemlerini çocuk gelişimi ve bakımı mezunu bakıcılar ile kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bakıcı hizmetlerimiz yaşlı ve hasta bakım işlemleri için de sunulmaktadır. Yatalak olan hastaların hastane veya ev ortamındaki bakımları için sağlık bilgisi olan çalışanlarımız hizmet edebilmektedir. Yaşlılar için de bakım hizmetleri için özel olarak sağlanan çalışanlarımız ile işleri kolaylaştırmanız mümkündür.

Firma olarak temizlik hizmetleri için çalışan temin hizmeti de vermekteyiz. Evlerin, iş yerlerinin veya apartmanların temizliği için çalışan kişiler firmamızca temin edilmektedir. İster tek seferlik ister sürekli olarak temizlik yapılması için temin edilecek kişiler ile sorunsuz işlem garantisi sunulmaktadır. Apartmanlarınız için sürekli olarak temizlik işlemlerini yapabilecek çalışan temini işlemini firma olarak sunuyoruz.

Firmamız yurt dışında gelmiş olan kişilerin çalışma ve oturma izni, öğrenci vizesi ve sağlık sigortası işlemleri ile ilgili olarak hizmet vermektedir. Bu işlemler için sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile sorunsuz işlem garantisi sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR