• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüzgar Oto Kurtarma

Adres :

- Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 483 36 25

Whatsapp 2:

0 (545) 609 19 36

Rüzgar Oto Kurtarma, çeşitli firmalara sahip birmilyonnokta.com üyesidir. Rüzgar Oto Kurtarma yolda kaza geçiren veya aracında sıkıntı yaşayan her vatandaşın imdadına yetişmektedir. İstediğiniz kalitede ve hızlılıkla sizlerin vaktini çöpe atmadan zor durumlarınızdan kurtarmaya özenle çalışmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ve profesyonel araçlarımız ile sizlere hizmet verebilmekten mutluluk duymaktayız. Çalıştığımız alanda gündüz ve gece her vakitte sizlere hizmet vermekteyiz. Elimizdeki tam kapasiteli ürünler ile sizlere verimli hizmet verebileceğimizden emin olabilirsiniz. İşimizi severek yaptığımız için kendi sıkıntımızı gideriyormuşçasına bir samimiyetimiz de mevcuttur. Müşterilerimizin mağduriyetini giderek memnuniyetini sağlamak işimizin temel bir parçasıdır. Acil oto kurtarma yardım ekibimiz sizler için eksiksiz bir şekilde hazır beklemektedir.

Eskişehir yol yardım sektöründe kaliteli hizmetimizle bilinirliğimiz her işimizde artmaya devam etmektedir. Sizlerin cebinizi önemseyerek talep ve beklentilerinizi sağlamaya çalışmaktayız. Yaşadığınız mağduriyeti giderebilmek adına sizlerden aldığımız olumlu veya olumsuz her geri dönüşü titizlikle işleme almaktayız.

İş motivasyonumuz ve prensibimiz müşterilerimizin yaşadığı sıkıntıları acilen gidermeye çalışarak ve onlara kaliteli hizmet vererek artmaya devam etmektedir. Yıllardır bizim adımız konuşulur haline gelen bu sektörde emin adımlarla işlerimizi büyüterek devam etmekteyiz. Müşterilerimizin çevresine güvenle önerdiğine de şahit olmak bizlere gurur yaşatmaktadır. Sizlere her konuda yardımcı ve destek olabilmek bizim için bir görevdir. Bulunduğunuz sıkıntılı durumlarda 7/24 bizleri arayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmetimizle bir telefon yakınlığınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR