• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ry Besicilik

Adres :

Buğdaylı Mah. Mevsim Cad. No: 101 Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yıldırım - Faruk Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rybesicilik38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 180 29 02

Whatsapp 2:

0 (530) 428 29 02

Hayvancılık sektöründe hizmet veren Ry Besicilik birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz hayvancılık sektöründe bilinen ve çokça rağbet edilen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Özenle yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanlarımız herhangi bir hastalık ve sorundan uzak en iyi koşullarda yaşamaktadır. Büyükbaş hayvancılıkta gösterdiğimiz aktif hizmetlerle her daim müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bir meslek olarak yürüttüğümüz hayvancılık hizmetlerini sizlere profesyonel olarak sunmaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi geliştiren bir firmayız.

Kayseri hayvancılık sektöründe sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Tecrübeli ve uzman personellerimizle sizlere en ideal hizmetleri sunmaktayız. Büyükbaş besi çiftliğimizde sizler için yoğun faaliyet göstermekteyiz. Sizlere; kurbanlık satışını ücretsiz kesim ve ücretsiz nakliye hizmetleri ile sunmaktayız. Aynı zamanda hisse yazılmaktadır. Doğal besi hayvancılığı yaparak sizlere müracaat edebileceğiniz güvenilir biri adres sunmaktayız. En iyi koşullarda yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürüttüğümüz hizmetlerimizde bölgemizde geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeyi misyon edinmiş bir firma olma gayretiyle çalışmaktayız. Sizler de ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden hızlı ve pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize memnun kalacakları fiyatlarla satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Alışveriş işlemlerinde önceliği müşterilerimizin memnuniyetine vererek ticari kazancı arka plana atmaktayız. Bölgemizde verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerle rekabette sizlerin de desteği ile ön sıralarda yer almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR