• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sace Yapı Market

Adres :

Mimar Sinan Caddesi No: 11 Ziyamet Kıbrıs » İskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Erdem

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

halilerdem59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 882 04 64

Kıbrıs/ İskele ’de hizmet vermekte olan firmamız Sace Yapı Market birmilyonnokta.com un üyesidir. Kıbrıs yapı malzemeleri sektöründe pek çok firma bulunmaktadır. Firmamız bu firmalar arasında müşterilere verdiği hızlı ve kaliteli hizmetlerle diğer firmalardan ayrılan bir duruş sergilemektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; çok çeşitli inşaat malzemeleri, her türlü boya badana malzemeleri, dekorasyon malzemeleri ve hırdavat ürünleri satışını yapmaktayız. Fırçadan çekice, merdivenden koruyucu banda, testereden matkaba kadar çok geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Müşteri portföyümüz ve servis ağımız da her geçen zaman büyümekte ve gelişmektedir.

Firmamızda bulunan ürünler hemen her evde olması gereken, el atında bulundurulması gereken önemli araç gereçlerdir. Her malzeme konusunda bilgili, işinde uzman ve çalışkan kadrosuyla firma çalışanlarımız müşterilerimizin her ihtiyacını anlayarak çözüme kavuştururlar. Gerek güler yüzlü yaklaşımlarıyla gerek çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırırlar. Kaliteli hizmet firmamızın en temel prensibidir. Kaliteyi her geçen zaman arttırmayı hedefleyerek çalışan firmamızda gelişmeler de sürekli olarak devam eder.

Firmamız uzun zamandır sektöre hizmet etmektedir. Kısa sürede sektörde sözü geçen firmalardan biri olmuştur. Her zaman en iyiyi nasıl yapacağı sorusuna yanıt arayan firmamız çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve zengin ürün çeşitliliğini görmeniz için sizleri firmamıza bekliyoruz. Web sitemizden ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri ulaşabilirsiniz. Bizleri irtibat numaralarımızdan arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR