• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sadıkoğulları Et

Adres :

Hürriyet Mahallesi Eski Acıpayam Caddesi No: 35 Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Bilgetekin - Mesut Altuntaş

E-Posta Adresi :

sadikogullariet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 463 29 42

Whatsapp 2:

0 (544) 447 77 80

Taze et çeşitleri ve her çeşit adaklık kurban satışları ile müşterilerimizin güvenini kazanan firmamız Sadıkoğulları Et birmilyonnokta.com üyesidir. Denizli alışveriş sektörü içinde görev yapan firmamız geleneksel kasap anlayışına yenilikçi bir anlayış getirmiştir. Gerek mağazamızın iç dekorasyonu, gerek reyonlarımız ve gerekse etlerimiz son derece beğenilen firmalarından biri olmamıza yardımcı olmuştur. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için dana eti, kuzu eti, kasap sucukları ve adaklık satışı yapılmaktadır.

Firmamızda satışı yapılan tüm etler için veteriner denetiminde usulüne göre kesimler yapılmaktadır. Tüm hayvanlarımız düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte ve tüm aşıları zamanında yapılmaktadır. Hayvanlarımızın hepsi doğal yöntemlerle beslenmektedir. Küçükbaş be büyükbaş adaklık kurbanlarımız genç ve sağlıklı hayvanlardır. Firmamızda temizlik kurallarına tam uyum sağlanmaktadır. Ekibimiz her zaman eldiven bone kullanır, mağazamız belli aralıklarla temizlenir ve dezenfekte edilir. Günlük tedarik edilen dana kıyma, bonfile, kuzu pirzola, kuşbaşı, kıyma çeşitlerimiz müşterilerimizin en çok tercih ettiği et çeşitleridir.

Firmamız deneyimli personelleri ve yılların verdiği bilgi birikimi ile işlerini en iyi şekilde yapıp müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırlar. Her zaman kaliteli hizmet verme hedefiyle hareket eden firmamız bu işi başarıyla sağlamakta ve sektörde lider konumda bulunmakladır. Uygun fiyat politikası uygulamayarak müşteri devamlılığını sağlama konusunda da başarılıdır. Bizleri adaklık kurban için irtibat numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz. Et çeşitlerimiz için ise firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR