• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saf Bakkal

Adres :

Cemil Akdoğan Sok. Kardeşler Apt.no: 12 Dükkan B Bursa Kozyatağı Kadıköy /istanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Giller

E-Posta Adresi :

info@safbakkal.com

Whatsapp 1:

0 (530) 649 21 60

Whatsapp 2:

0 (530) 649 21 60

Saf Bakkal olarak İstanbul Kadıköy’de hizmet veren işletmemiz, İstanbul alışveriş sektörüne yeni bir soluk getirmiş, benzersiz ürün konseptiyle alanında fark yaratmıştır. İşletme olarak her şeyin en doğalı ve en lezzetlisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yıllardır özlemini çektiğiniz lezzetleri en doğal halleriyle tercihinize sunuyor, mutfaklarınızın baş tacı olmayı vaat ediyoruz.

Saf Bakkal olarak organik ve yöresel ürünler sloganıyla sektöre adımımızı attık. Yüzlerce çeşit ürünümüzle çoğu zaman ayağınıza geldik. Arayıp da bulamadığınız, hayalini kurduğunuz ürünleri sizlere sunuyoruz. Bereketli Anadolu topraklarının her köşesi ayrı bir cennettir. Her yöresinde başka bir lezzet damaklara bayram ettirmek için beklemektedir. Oysa bunların her birini gidip yerinde tatmak oldukça zor ve zahmetlidir. İşte biz sizler adına bu zahmete katlanarak yurdumuzun dört bir köşesinden yöresel lezzetlerimizi topluyor, İstanbul’da önünüze seriyoruz. Kahvaltıdan öğle yemeğine, akşam yemeğinden atıştırmalığa günün her saati için, her öğün için sofralarınızı zenginleştiriyoruz.

İşletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde analiz edip en doğru biçimde karşılamaya çalışıyoruz. Aradığınız bütün lezzetleri reyonlarımızda bulabilmeniz için geniş konseptimizle karşınıza çıkıyor, kaliteden ödün vermeden damaklarınızı bayram ettiriyoruz. Temel gıda ürünleri, organik baharat çeşitleri, ceviz ezmesi, fıstık ezmesi, fındık ezmesi, tarhana, köy reçeli, doğal peynir, zeytinyağı ve daha onlarca lezzeti en taze, en lezzetli, en doğal halleriyle tercihinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR