• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sağlam Yapı Group

Adres :

Çilhane Mah. Şehit Ayhan Kalkan Cad. No: 9/b Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Sağlam

E-Posta Adresi :

aydinsaglam790@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 976 47 58

İnşaat sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz Sağlam Yapı Group ailesi olarak www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Hayallerinizdeki evi, iş yeri ya da ofis gibi hayatınızın geniş bir kısmının geçtiği yaşam alanlarını sizlerin arzuladığınız gibi yapabilmek amacı ile Samsun inşaat sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, alanında uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan en önemlisi de her zaman memnun müşteri prensibi ile hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlerin hayallerinizi yaşatabilmek için çalışıyoruz.

Sektör içerisindeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve sürekli dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile sizlere bu yenilikleri en kısa sürede sunabilmek için gerekli olan tüm ortamı hazırlıyoruz. Amacımız sizlere daha mutlu bir hayat sürdürebilmektir. Bu amaç doğrultusunda da her zaman işimizde en iyi ve en kaliteli olayı istiyoruz.

Sizlere hayallerinizi yaşayabileceğiniz ortamı anahtar teslim bir şekilde sunabilmek bizim en büyük hedefimizdir. Malzemelerimizi sektör içerisinde en iyi ve kaliteli bir şekilde temin eden işletmelerden alıp sizlerin hayallerinizin temellerine o şekilde başlıyoruz. Sağlam temeller üzerine kurulu hayaller ve sağlam temeller üzerine kurulu bir hayat yaşayabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Adımızdan da belirttiğimiz gibi Sağlam Yapı Group ailesi olarak bildiğimiz en iyi yolu sizler için hizmetiniz sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir işletme arayan müşterilerimizi layık olduğunuz hizmet ile buluşturabilmek, hizmetlerimizi daha yakından gösterebilmek için ofisimizde bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR