• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah-ı Tat Künefe Baklava Kadayıf Katmer

Adres :

Ali Paşa Mahallesi İskele Caddesi Çem Petrol Karşısı Huzur Apt Altı No: 105 Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Velat Karhan

E-Posta Adresi :

velat2135@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (530) 916 75 65

Whatsapp 2:

0 (532) 573 87 05

Şah-ı Tat Künefe Baklava Kadayıf Katmer olarak ;Van İpekyolu baklava çeşitleri,Van İpekyolu burma kadayıf siparişi,Van İpekyolu güllaç tatlısı siparişi,Van İpekyolu fıstıklı kadayıf sarma siparişi, Van İpekyolu künefe çeşitleri,Van İpekyolu şöbiyet tatlısı siparişi,Van İpekyolu su böreği siparişi,Van İpekyolu poğaça çeşitleri,Van İpekyolu çıtır simit siparişi,Van İpekyolu evlere baklava siparişi,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Baklava ülkemizin zengin tatlı kültürü içinde en büyük paya sahip tatlılardan birisidir. Kendi içerisinde de onlarca çeşidi olan baklava, özel hazırlanışı ve malzemeleriyle damakları şenlendirir. Gerek bireysel eğlencelerin gerekse toplu organizasyonların en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinden birisi olarak bugün ülkemizin her yerinde baklavalarla karşılaşmak mümkün. Fakat ustalık ve malzemenin en bariz kendini belli ettiği tatlıların başında da baklava gelir.
Sektörümüzün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yıllar önce çıktığımız yolda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin malzeme seçiminde ve hazırlanış koşullarında hijyene azami dikkat gösteriyoruz. Sertifikalı, tanınırlığı, bilinirliği olan malzemeleri işletmemize dahil ederek hem en lezzetli hem de en sağlıklı tatlılarla buluşmanızı sağlıyoruz.
İşletme olarak sektör içinde sürekli kendimizi yeniliyoruz. Her zaman daha kaliteli hizmet sunabilmek adına güler yüzlü ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Tepsi ile baklava siparişi, kilo ile baklava siparişi, damat baklavası siparişi, ev yapımı baklava siparişi, cevizli baklava siparişi, fıstıklı baklava siparişi ,şöbiyet,güllaç,su böreği ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR