• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sahil Kasabı

Adres :

Viranşehir Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Hilal Apartmanı Altı No: 29/c Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Tavşan -fatih Tavşan

E-Posta Adresi :

sahikasapsarkuteri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 791 88 99

Whatsapp 2:

0 (539) 604 04 05
Sahil Kasabı olarakmezitli en yakın kasap,mezitli güvenilir kasap,mezitli en iyi kasap,mezitli kasap köfte siparişi,
mezitli antrikot satışı,mezitli et ve et ürünleri satışı,mezitli kuşbaşı siparişi,mezitli dana eti nereden alınır,mezitli biftek nereden alınır,mezitli tavuk kıyma satışı yapanlar,mezitli bonfile satışı yapanlar,vb alanda hizmet vermekteyiz.
Kurulduğumuz günden bugüne sadece ve sadece müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektördeki diğer rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmaktan gurur duyuyoruz Mersin şehrinde göstermiş olduğumuz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen firmayız.
Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.
Sahil Kasabıfirması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadece Ankara /Keçiören şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR