• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Bilya Otomotiv İletişim Bilişim

Adres :

Piyade Mah.1854.sok.no: 5/1etimesgut Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Satılmış Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sahinbilya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 852 19 54

Whatsapp 2:

0 (537) 852 19 54

Otomotiv sektörü, son yüzyılın en çok rağbet gören ve ihtiyaç karşılayan alanıdır. Onlarca marka, yüzlerce model insanların ihtiyaçlarını karşılamakta, geniş araştırmalar ve çalışmalar sonucu araç seçenekleri ortaya çıkarak kullanıma sunulmaktadır. Her araç pek çok aksamdan meydana geliyor ve bunların zaman zaman yenilenmesi, bakım yapılarak değişimi gerekiyor. Bunlar yapılmadığı takdirde hem can ve mal güvenliği riske atılmış oluyor hem da araçlar işlevsiz hale gelebiliyor. Bu alanda imalat ve satış hizmetleri yapan Şahin Bilya Otomotiv İletişim Bilişim firmamız Ankara Yenimahalle’de kalitenin ve güvenin merkezi olmayı sürdürüyor.

Ankara oto yedek parça sektörünün en gözde firmalarından birisi olan işletmemiz geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca karşılık vermektedir. Firma olarak daima yenilikçi bir yapıda bulunuyor, sektördeki gelişmeleri uluslararası seviyede takip ederek en son gelişmeleri oldukça kısa sürede sistemimize entegre etmeyi başarıyor, güncel çözümlerle sektörü adeta yeni baştan dizayn ediyoruz. Gerek müşteri memnuniyetini gerekse çalışan memnuniyetini göz önünde bulunduran bir işletme olarak insana değer veriyor, ihtiyaçları ve talepleri tespit ederek en doğru zamanda tam da istenildiği şekilde çözümler üretiyoruz.

Şahin Bilya Otomotiv İletişim Bilişim olarak bugün geldiğimiz noktadan çok daha ileriye geçebilmek adına özellikle personellerimizin tercihine özen gösteriyor, her birinin alanında uzman, deneyimli, gelişime açık kişiler olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Bütün bunlar da müşterilerimize kusursuz hizmetler olarak dönüyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR