• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Forklift Oto Kurtarma

Adres :

Mermerciler Sanayi Sitesi 1.cadde Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Şahin - Emrullah Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrullah_ba@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 973 55 80

Whatsapp 2:

0 (535) 849 70 46

Beylikdüzü üzerinde bulunan firmamız Şahin Forklift Oto Kurtarma ailesi olarak sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yıllardır İstanbul yol yardım sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetimizle değerli müşterilerimizin zor anlarında yanlarında olduk. Alanında uzman ekibimizle birlikte verdiğimiz bu hizmetler kalite standartları içerisinde gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalması ve firmamızı güvenle tercih etmesi, uzman ekibimizin eksiksiz ve kusursuz olarak hizmet vermesinden kaynaklıdır. Sizler de eksiksiz ve kusursuz olarak bu hizmetlerden yararlanmak için firmamızla çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızda bulunan araçlarımızla sizlere sektörün en iyi hizmetini sunuyoruz. Forklift araçlarımızı ihtiyacınız doğrultusunda kiralayabilirsiniz. Eğer aracı kullanacak bir şoför yoksa firmamızda bulunan şoförlerle araçlarımızı kullanabilirsiniz. Şehrimizde seyahat halindeyken başınıza gelecek ufak aksilikler sonucunda 7/24 yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Nerede olursanız olun bir telefon ile bulunduğunuz adrese gelerek sizi ve aracınızı kurtarıyoruz. Aracınızın marke ve modeli fark etmeden, ihtiyacınız doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hizmet verirken kullandığımız araçlarımızın bakım ve onarımını da düzenli olarak yaptırıyoruz. Çünkü çalışma esnasında herhangi bir aksiliğin yaşanmasını istemiyoruz.

Sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümlerimizle cevap bulmak için hizmet verdiğimiz bu sektörde kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmak adına kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR