• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Koltuk Yıkama

Adres :

- Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Şahin

E-Posta Adresi :

firatuzun0606@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 382 86 53

Ankara Mamak’ta faaliyet gösteren Şahin Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Koltuklar, kanepeler, sandalyeler bütün evlerin, ofislerin, işyerlerinin vazgeçilmezidir. Üstelik her birisi bulundukları alanlarda en çok kullanılan eşyalardır. Yapıları gereği de her biri etrafın kirini, tozunu tutmaya meyillidir. Çoğu zaman bir şeyler yenilip içilirken de koltuklara dökülürler.

Koltuklar, kanepeler yapıları gereği üzerlerine dökülen kiri, tozu içine hapseder. Dışardan yüzeysel olarak temizleme de asıl kirler içtedir. İçte biriken kirler bir süre sonra bakteri üretmeye, sağlığı riske etmeye ve etrafa kötü koku yaymaya başlar. Bütün bunlara fırsat vermemek adına düzenli olarak koltuk yıkama yapılması gerekir. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Koltuklarda, kanepelerde pek çok kumaş türü kullanılır. Bunların her birisinde farklı yıkama uygulamaları kullanılmalıdır. Temizlik ürünlerinin insan ve çevre sağlığını riske etmeyecek kalitede olması gerekmektedir.

Firmamız alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, eğitimli ve özverili bir ekiple hizmet vermektedir. Ekiplerimiz ürünlerinizin materyal özelliklerine göre temizlik ürünlerini seçmekte, doğru uygulama yöntemlerini kullanarak kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Koltuk yıkama, kanepe yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, baza yıkama, yatak yıkama ve daha fazlası için firmamızı tercih edebilir, hijyenin, temizliğin, kalitenin ve uygun fiyat avantajlarının ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bizler Ankara temizlik alanında her zaman bir telefon mesafesinde bulunuyor, adreslerinize geliyor ve üstün kaliteli temizliği hayata geçiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR