• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Yankı Doğalgaz Mühendislik

Adres :

Bağlar Mahallesi .837 Sokak No: 5/2 Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ata Şahin - Şükrü Şişeci

E-Posta Adresi :

sahinyanki@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 551 77 89

Whatsapp 2:

0 (536) 544 39 13

İnşaat sektörünün oluşumunun ana profillerinden olan mühendislik alanının, çağın gereksinimlerini ve teknolojilerini kullanıyoruz. Gelişen dünya biliminin farkında ve takibinde olarak yapılaşmalarda en doğru çözümleri üretmek için varız. Tecrübenin sektörel alanda ne denli önemli olduğu düşüncesinin farkında olarak yapılarda mühendislik çalışmalarımızı yapmaktayız.

Yirmi yedi yıllık tecrübemizle sizlere doğalgaz, tesisat ve projelerinize akıllı çözümler üretmek için çalışıyoruz. Profesyonel olmanın gerektirdiği sorumluluklarla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Mardin mühendislik ve doğalgaz ihtiyaçlarınıza çözüm ortağınız olmak için varız. Mardin ve çevresinde kalite ve güvenliğin karşılığını mühendislik, proje, bakım ve doğalgaz olarak alacağınız firmayız. Tecrübe, birikim ve kalitemizle sizlerin zamanında ve kaygı duymayacağınız işler çıkartıyoruz.

Gelişen yapılaşma furyasında, en yeni teknolojileri kullanıyoruz. Teknolojik bakım ve mühendislik çalışmalarınızı yapıyoruz. Aklınızın bir köşesinde soru işaretleri kalmadan, güvenle ikame edeceğiniz yapılaşmalar da çözüm ortağınız olarak çalışıyoruz. İsteklerinizi kalitemize uygun, projelerde doğru çalışmalar üreterek sizlere mühendislik ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Yeni yapılaşmalarda üretken olmanın beraberinde, hataların olmadığı projeler üretiyoruz. Malzeme çeşitliliği, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Misyon olarak; yapılaşmaları kaliteli yapan kaliteli malzemeler, sağlam projeler uyguluyoruz. Tek düze, süre gelen tesisatçılık anlayışının ötesinde, üstün teknoloji ekipmanlar kullanarak mühendislik üretiyoruz. Yapılaşmalarda yaptığımız işin öneminin ve sorumluluğunun farkında olarak çözümler sunuyoruz.

En iyi çözümleri, farklı seçenekleri imkanlar dahilinde mühendislikler üretmek ve kullanımınıza sunmak için hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR