• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahinler Tanker Römork ve Tarım Makineleri

Adres :

Büyükkayacık Osb Mahallesi İki Pınar Sokak No: 10 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@sahinlertanker.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 435 91 51

Selçuklu ’da tarım ve sanayi makineleri üretmekte olan firmamız Şahinler Tanker Römork ve Tarım Makineleri birmilyonnokta.com un üyesidir. İmalatını ve satışını yaptığımız makineleri; her türlü tanker, damperli römork, mazot ve su depoları, yangın söndürme tankerleri, tiny house imalatı, karavan ve karavan şasesi olarak sayabiliriz. Konya sanayi makineleri sektöründe firmamız önemli bir yere sahiptir. Kaliteden ödün vermeden tedarik ettiğimiz malzemelerle üretilen makineleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firma olarak her gün değişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmak için tüm gelişmeleri takip etmekteyiz. Müşterilerimiz için kolaylık sağlayacak tüm gelişmeleri firmamızda uygulamak adına işinde uzman yılların tecrübesine sahip personellerle ve mühendislerle çalışmaktayız. Firmamızda imalatını yaptığımız tüm ürünlerin satış sonrası hizmetlerinden de sorumluyuz. Müşterilerimize satış sonrasında da bakım onarım ve tadilat konularında her zaman destek vermekten gurur duyuyoruz.

Web sitemizden imalatını yaptığımız tüm ürünleri inceleyebilir, bize telefon numaralarımızdan ulaşarak da bilgi ve destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı hizmet verme konusundaki temel prensiplerimiz dahilinde ihtiyacınıza uygun yapı ve tasarımdaki ürünler için de planlar yapıp sizlere destek olmak isteriz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız sizlerin de ilginiz sayesinde gelişmekte ve sürekli hale gelmektedir. Müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın verdiği mutluluk ile sektörde lider olan firmamız çalışmalarımıza devam etmektedir. Müşteri portföyümüzün sürekli artıyor olması firmamıza olan güvenin en büyük göstergesidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR