• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sahra Doğal Yumurta

Adres :

Hacımaşlı Köyü İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Kılıç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 374 47 78

Whatsapp 2:

0 (534) 716 15 74

Arnavutköy doğal yumurta, sektörün en doğal en kaliteli yumurtalarını sizlere sunuyoruz. Günümüzde doğal beslenme büyük bir önem arz etmektedir. Bu alanda bizler de sizlerin doğal beslenmesi açısından büyük çaba sarf ediyoruz. En doğal yumurtalarımızı sizlere ulaştırmak ve sizlerin kahvaltı masasında doğal yumurta tüketmenizi istiyoruz.

Protein açısından ilk sıralarda yer alan yumurta, hayatımızda çok fazla yer almaktadır. Gerek kahvaltı masalarımızda eksik olmayan yumurta gerekse unlu mamullerde olmazsa olmaz yumurta bizlere yemek alanında çok fazla eşlik etmektedir. Sahra Doğal Yumurta olarak bizlerde sizlerin doğal beslenmenizi düşünerek hayatımızdan çıkarmadığımız yumurtayı en doğal haliyle sizlere ulaştırıyor bu protein deposunu doğal olarak tüketmenizi sağlıyoruz.

Gelişen Dünya düzenin de genetiğiyle oynanmış yumurtalar insan sağlığını büyük ölçüde tehdit etmektedir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişiminde bizlere yardımcı olan yumurtanın doğal olması çok büyük önem taşımaktadır. Hem hijyenik olması gereken hem de taze olması gereken yumurtalar doğal ortamlarda beslenen tavuklardan elde edilmeli, tavukların da doğal beslenmesi sağlanmalıdır.

Firma olarak bizlerde bu konunun bilincin de olarak profesyonel ekibimizle doğal olarak beslediğimiz tavuklarımızdan elde ettiğimiz doğal yumurtalarımızı A kalite tesislerde depolayarak hizmetinize sunuyoruz. Azami derecede doğallığa dikkat ediyor sizlere en taze en doğal bu protein deposu yumurtaları sizlerle buluşturuyoruz. Yumurtalar A, B ve D vitaminlerini yüksek miktarda içerirler. Bu vitaminlerde çocuklarımız da ve bizlerde olmazsa olmaz vitaminlerdir. Doğal beslenmek için bizleri tercih edin. Doğal beslenin doğal yaşayın yaşamınız kaliteli olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR