• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sakarya Özel Etki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Şeker Mah. Ruşen Sok. No: 20/1 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Sert

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 260 38 54

Whatsapp 2:

0 (532) 641 10 79

Birçok firmayla çalışan birmilyonnokta.com üyelerinden birisi de Sakarya Özel Etki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’dir. Her bireyin yetenekleri ve ilgi alanları gibi düşünme, öğrenme şekli ve süresi de farklıdır. Bireylerin gelişim yaşlarında insanların gözetimleri altında yapılan değerlendirmeler sonucu, yaşıtlarına göre göz ardı edilemeyecek düzeyde sahip olduğu farklılıkları tespit edildiğinde, o bireye özel önerilen eğitim programı genel olarak özel eğitim olarak bilinir. Bu eğitimi ve desteği kurumumuz aracılığıyla sizlere kaliteli şekilde iletmek en büyük hedeflerimizdendir.

Özel gereksinimi olan çocuklarımızın bağımsız, üretken ve toplumda aktif katılımcı olmaları yolunda destek vermek amacındayız. Sakarya eğitim sektörüne hizmet vermekten onur duyuyoruz ve bizim desteğimize ihtiyacı olan kişilerle yollarımızın kısa süre içerisinde kesişmesini umuyoruz. Bireyler uzmanlarımız tarafından değerlendirilir ve onlara en uygun bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlanarak gerekli çalışmalar ve müdahaleler yapılır. Hiçbir çocuğumuzun geride kalmaması için özel çaba sarf ediyoruz. Çalışmalarımız kurulumuz tarından sürekli denetlenmekte ve ailelere gelişim etapları ile ilgili düzenli olarak bilgi verilmektedir.

Verdiğimiz etki, eğitim ve rehabilitasyon hizmetleri ile daima önde gelmeyi ve seçimlerde ilk sıralarda yer almayı, yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde bulunan ilgili kurumların benimsediği yeni uygulamaları, teknolojik gelişmeleri takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı, kurum binası, çalışanlarımız ve özgün çalışma prensiplerimiz ile yalnız Sakarya’nın değil tüm Türkiye’nin kalite simgesi olmayı hedefleyen bir eğitim kurumuyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR