• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salkım Market

Adres :

Yeniçağ Mahallesi Omurtak Sokak 85/a Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ocakir188@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 006 87 54

Whatsapp 2:

0 (555) 035 69 74

Müşterilerine tüm ihtiyaçlarını aynı yerden karşılama imkanı sunan Salkım Market birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara alışveriş sektörü içinde marketlerin yeri çok çok büyüktür. Günümüzde sokak aralarındaki küçük bakkallar çok fazla tercih edilmemekte, bunun yerine her ihtiyacımızı alabileceğimiz ve zamandan tasarruf etmemizi sağlayan daha büyük marketler tercih edilmektedir. Firmamızda tüm ihtiyacınızı tek seferde bulabileceğiniz kadar çok çeşit ve kategoride ürün bulunmaktadır.

Firmamızda manav, gıda ürünleri, temizlik ürünleri, süt ve süt ürünleri, bakliyat ürünleri, et ve şarküteri, kozmetik ürünler, damacana su ve kuruyemiş kategorilerinde bolca çeşitlerimiz bulunmaktadır. Firmamız her aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz reyon düzenlemeleri ile kısa sürede alışveriş yapmanızı imkan tanır. Ürünlerimiz kaliteli, meyve ve sebzelerimiz tazedir. Sebzelerinizi ve meyvelerinizi alırken kendiniz seçerek alabilirsiniz. Her üründen yeterli sayıda çeşidimiz mevcuttur. İçinde katkı maddesi olmayan süt ve süt ürünleri de marketimizde müşterilerimiz tarafından beğenilerek alınmaktadır. Bunların dışında firmamızı arayarak damacana su siparişi verebilirsiniz.

Her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan sunmak firmamızın öncelik verdiği prensibidir. Müşteri kitlemiz geniştir, tüm Yenimahalle ve çevresine hizmet etmekteyiz. Müşterilerimiz devamlı müşterilerdir. Devamlılığı sağlamak adına firmamız yıllardır bu sektörde çok çalışmış ve emek harcamıştır. Genç ve dinamik kadrosuyla çalışanlarımız tüm müşterilerimize yardımcı olmaktan mutlu olurlar. Firmamız çalışma azmi ile en iyi hizmet güvencesiyle sektörde lider konumda olmaktan ve tercih edilmekten gurur duyar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR