• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon By Muzo

Adres :

İnönü Mahallesi Halkalı Caddesi No: 206 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 386 35 45

İstanbul Küçükçekmece’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Salon By Muzo işletmemiz ilk günden bu yana estetiğin, zarafetin e modernliğin değişmez adresidir. Bizler bütün kadınların daha güzel ve daha bakımlı olması gerektiğini düşünüyor, buna göre hareket ediyoruz. Dünyanın kadınlarla daha güzel olacağına inandığımız için kadınları hayallerindeki görünüme kavuşturmak için özveriyle çalışıyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün liderlerinden birisi olarak her zaman kalitenin ve güvenin adresi olmayı hedefliyoruz. Bunun için her biri kişisel bakım ve güzellik alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, yetenekli ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle bütün misafirlerimizi güler yüzle ağırlıyor, isteklerine saygı duyuyor ve her ne ihtiyaçları varsa yerine getiriyoruz.

İşletme olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. Bunun için öncelikle en modern kişisel bakım ekipmanlarını kullanıyor, dünyanın en iyi markalarının en yeni ekipmanlarını kullanıyoruz. Aynı zamanda bütün uygulamalarımızda en seçkin kişisel bakım ürünlerini kullanıyoruz. En çok tercih edilen markaların en gözde ürünlerini çalışmalarımıza dahil ederek kusursuz sonuçlara imza atıyoruz.

Kişisel bakım ve güzellik uygulamalarının kişiye özel olması gerektiğini düşünüyor, her uygulamayı size özel hale getiriyoruz. Zevk sahibi tasarım uzmanlarımızla en iyi sonuçlara ulaşıyor gerek günlük yaşamda gerekse en özel anlarınızda hayallerinizdeki görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Sadece kadınlara değil, erkeklere de hizmet veriyor, manikür pedikür, saç bakımı, sakal bakımı ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR