• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Deniz Kuaför

Adres :

Milas Güllük Mah. Çarşı İçi Belediye Meydanı Sağlık Ocağı Yanı 4/c Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Harika Deniz

E-Posta Adresi :

harikadenizz@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (542) 512 95 50

Whatsapp 2:

0 (541) 408 48 99

Kuaför salonumuz; Muğla kuaför sektöründe siz değerli müşterilerimizin kişisel bakım ve güzellik hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile sektörün en çok tercih edilen kuaför salonlarından biri olduk. Yenilikçi, ilkeli ve sorumluluk bilinciyle daima müşterilerimizden olumlu dönüşler aldık. Yaptığımız profesyonel saç tasarım modelleri ve saç kaynak uygulamaları ile sektörde her zaman öncü olduk. Salon olarak müşterilerimiz ile aramızda sadece ticari ilişkiler değil aynı zamanda dostane ve samimi bağlar da kurduk. Dolayısıyla müşterilerimizin mutluluklarında pay sahibi olmak bizim en büyük gururumuzdur.

Kuaför salonumuzda yılların tecrübesi ile edindiğimiz engin bilgi, tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz salonumuzun değerli müşterilerine gelin başı ve nişan başı başta olmak üzere her türlü özel gününüze hazırlamak için alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte sezonun son trend saç tasarım ve uygulamalarını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Ayrıca salonumuzda brezilya fönü, kaş tasarımı, protez tırnak uygulaması, dudak renklendirme işlemleri her biri alanında uzman estetisyen kadromuz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Bununla birlikte sezonun en moda renkleri ile yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak profesyonel porselen makyaj hizmeti de vermekteyiz.

Salon olarak hedefimiz hizmet sunduğumuz kesimin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken; kendimize de yeni değerler eklemek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktır. Dolayısıyla firmamız her biri kendi alanında uzman kadrosuyla ve son teknolojik cihazlarla bu alanda sizi baştan yaratmayı hedeflemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR