• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Miss Ümraniye

Adres :

Şerif Ali Mahallesi Turcan Caddesi No: 38-4 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Koyuncu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@salonmiss.com.tr

Whatsapp 1:

0 (539) 925 19 80

Güzel ve hoş görünmek her insanı mutlu edecek etkenlerden biridir. Bunun için insanların yaşamlarında önem vermesi gereken konuların başında kişisel bakım önemli bir yer tutmaktadır. Günümüzde insanlara bu konuda yardımcı olmayı sağlayan hizmetler ise en büyük kazanımlardan biridir. Çünkü bu konuda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip insanların hangi işlemin ve bakımın yapılması gerektiği konusunda uzmanca öngörüleri vardır. Bu bakımdan kendimize gereken özeni göstermek ve gereksinimlerimizi en iyi şekilde karşılamak için bir profesyonelden destek almayı seçebiliriz. Bizlerİstanbul Salon Missfirması olarak kişisel bakım ve güzellik hizmetleri alanındaki çalışmalarımızı en özverili şekilde sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin saç bakımı ve tasarımı veya kalıcı makyaj uygulamaları gibi işlemlerini titizlikle yerine getirmekteyiz. Ayrıca yine kalıcı kaş tasarımı ya da çeşitli türden kişisel bakım ihtiyaçları gibi gereksinimlerini de en kaliteli şekilde karşılamaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz kişisel bakım ve güzellik hizmetleri alanında daima kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sağlamak amacındayız. Müşterilerimize kişisel bakım alanında ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti en verimli şekilde sağlayarak yeterince memnun olmaları için çaba göstermekteyiz. Sahip olduğumuz temiz ve bakımlı çalışma ortamımızla öncelikle müşterilerimizin sağlığını güvenceye almaktayız.

Daima kendini geliştiren, etkin ve kalıcı çözümler üreten bir prensiple hareket ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle yaratıcı en fikirleri ve çözümleri sunuyoruz. Gelecekte de yüksek hizmet kalitesine önem veren bir anlayışla daha çok insanın ihtiyacını karşılamak ve markamıza güçlü bir değer katmak amacını benimsiyoruz.

ümraniye saç kaynak salonları,ümraniye saç kaynak fiyatları,ümraniye mikro kaynak uygulaması,ümraniye gelin saç makyaj,ümraniye gelin saç makyaj modelleri,ümraniye gelin makyajı modelleri,ümraniye ombre modelleri,ümraniye ombre fiyatları,ümraniye sombre modelleri,ümraniye sombre fiyatları,ümraniye kaş tasarım salonları,ümraniye kaş tasarım işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR