• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Mustafa

Adres :

Yeşilyurt Mh 70685 Sok Kayalar Apt Zeminkat No1 Adana Mavi Bulvar( Groseri Market Arkası ) Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Gündüzalp

E-Posta Adresi :

mustafa_gunduzalp1@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (536) 799 52 99

Adana Seyhan’da hizmet veren Salon Mustafa olarak müşterilerimize en kaliteli hizmet için daima sizi bekliyoruz. Salonumuz ihtiyaçlarınıza uygun olarak güncel ürün ve ekipmanları bulundurmaktadır. En yoğun vakitler de bile sorunsuzca hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizler daima müşteri memnuniyetine önem veririz. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı kusursuz olarak gerçekleştirmek için gereken tüm özveriyi gösteriyoruz.

Salonumuz saç ve bakım ürünlerinde alanında en kaliteli markaları tercih eder. Kullandığımız tüm malzemeler düzenli olarak sterilize edilir. Alanında tecrübeli, uzman ve eğitimli ekibimizle özenli olarak çalışmayı ilke edinerek çalışmalar yapmaktayız. Salonumuzda tesettürlü kadınlar için özel bölümler vardır. Ayrıca gelinler için de çeşitli aksesuarlarımız mevcuttur. En güncel tarzlar için hizmetlerimizi her geçen gün yenileyerek sizlere modern çalışmalar sunuyoruz.

Salonumuzda kaynak merkezi, saç tasarım merkezi ve güzellik işlemleri gibi konularda tercih edilebilir. Güzellik sektöründeki öncü firmalar arasındaki yerimizi korumak için özenli şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz sizlerden tam not almaktadır. İstediğiniz tüm çalışmaları sizlere sağlamaktayız. Son teknoloji ürünlerini geniş ürün yelpazesinde sizlere sunarak güzelliğinize güzellik katıyoruz.

Adana kuaför seçenekleri içerisinde sürekli yenilenen ve gelişen hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz. Makyaj, bakım, tasarım, şekillendirme, renklendirme ve bakım gibi tüm konularda bizi tercih edebilirsiniz. Steril ve hijyenik ortamda modaya uygun bir hizmet için doğru yere geldiniz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınız için kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR