• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Şenay

Adres :

Gökalp Mahallesi 58 Bulvar Caddesi Özkan İş Hanı No: 38 Kat: 2 Daire: 3 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenay Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 349 80 01

Salon Şenay isimli güzellik merkezimiz birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Dış görünümün bu kadar önemli olduğu günümüz dünyasında, İstanbul güzellik merkezi sektörü oldukça gelişmiştir. Bizde Salon Şenay olarak sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörümüzde gelişen teknolojiler yakından takip ediyor ve bu hizmetleri merkezimize kazandırıyoruz.

Pek çok hizmet verdiğimiz salonumuzda kirpik lifting uygulaması, kaş tasarım, microblading kaş tasarımı, dudak renklendirme gibi işlemleri yaparak zaten var olan doğal güzelliğiniz öne çıkartıyoruz. Porselen makyaj uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, protez tırnak uygulaması, kalıcı oje uygulaması, saç ombre uygulaması gibi işlemlerimizle ise sizi hayalinizdeki görünüme kavuşturuyoruz. Bakımlı olmak her insanın hakkıdır. Biz size her insanın en doğal hakkını sunuyoruz.

İşletmemiz hijyen konusuna oldukça dikkat etmektedir. Çoğu ürünümüz tek kullanımlık olup, sadece sizin için kullanılmaktadır. Tek kullanımlık olamayacak ürünlerimizin ise dezenfekte işlemlerini düzenli olarak yapmaktayız. Son derece titiz çalışan ekibimiz sayesinde, bugüne kadar salonumuzda temizlik konusuna dair hiçbir sorun yaşamadık.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren güzellik merkezimizde bazen uzun süren uygulamalar olabilmektedir. Müşterilerimiz beklerken ikramlarımızın tadına bakabilir, onlar için ayırdığımız dergilerle kaliteli zaman geçirebilirler. Sürekli olarak kampanyalar da düzenleyen salonumuz her bütçeye uygun fiyatlandırma yapmaktadır. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, sitemizde bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR