• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Rose

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Kıbrıs Caddesi No 44 /b Efeler Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülcan Taşlı

E-Posta Adresi :

gulcan2109@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 057 08 77

Whatsapp 2:

0 (533) 057 08 77

Aydın’ın Merkez ilçesinde faaliyet göstermekte olan Saloon Rose olarak bizler Aydın kuaför sektöründe Efeler’de ihtiyaç duyulan önemli bir hizmeti sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kuaför hizmetlerinde kadınların talep ettiği tüm hizmetleri tek bir noktada bünyesinde toplamak üzere yola çıkmış olan Saloon Rose olarak bizler güzellik ve kişisel bakım alanındaki tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak üzere sizlere gelişmiş bir hizmet sunuyoruz. Saç kesimleri ve gelin başı gibi hizmetlerin yanı sıra saç kaynak, kalıcı makyaj uygulamaları gibi noktalarda da bu alanda deneyimli personelimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti verebiliyoruz.

Profesyonel saç tasarımlarının yapıldığı bir nokta olan Saloon Rose olarak bizler kişisel bakım için gerekli olan hizmetleri de bir araya getirerek sizlerle buluşturuyoruz. Manikür ve pedikür çalışmaları başta olmak üzere kişisel bakımınız için gerekli olan tüm uygulamaların bu alanda yıllardır çalışmakta olan geniş bir ekip tarafından yürütülmesini de sağlayabiliyoruz. İstediğiniz saç modellerini bizlere aktarmanızın ardından bir kuaförden beklenen en iyi hizmetin bu modelleri en iyi şekilde yansıtmak olduğunun bilincinde olarak sizlere kaliteli bir hizmeti de sunuyoruz.

Hayalinizdeki saç modellerine en kısa sürede kavuşmanızı sağlayacak olan bu hizmetlerimiz sonrasında daha özgüvenli bir şekilde saçlarınızı sergilemenizi de mümkün hale getiriyoruz. Düzenli olarak bizleri tercih eden müşterilerimizden aldığımız geri dönütler sayesinde bugün geldiğimiz noktada potansiyelinin doruk noktasında çalışan bir kuaför olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR