• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Zena Berna

Adres :

6200 Sokak. No: 7/c Şemikler Karşıyaka İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berna Güney

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bernaguney1979@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 639 72 84

Whatsapp 2:

0 (507) 639 72 84

İzmir güzellik merkezi sektöründe açılmış bir firma olarak bu sektörde en yeni uygulamaları ve yöntemleri sizlere sunuyoruz. Uzun yıllar önce kurulmuş bir firma olarak kuaför ve güzellik hizmetlerinde İzmir içerisinde en çok tercih edilen firmalardan biri konumundayız. Bu ayrıcalığa sahip olmamızda, işimizde gösterdiğimiz titizliğin ve profesyonelliğin faydası çok yüksektir.

Firmamız alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ederek en kısa sürede bu yenilikleri sizlere sunmaktadır. En moda saç tasarımları, en moda makyaj, en moda gelin başı, nişan başı ve diğer kişisel bakım ve saç makyaj uygulamaları uzmanlarımız tarafından sizlere sunulur.

Güzellik merkezimizde çalışan tüm ekibimiz bu alanda uzmanlaşmış ve profesyonel düzeyde hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Bizleri bu sektörde ayrı kılan da bu etken olmuştur. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, microblading uzmanı, microblading uygulaması, manikür pedikür uygulaması, ipek kirpik uygulaması, bayan kuaför hizmetleri, gelin başı yağımı, profesyonel makyaj uzmanı, kalıcı makyaj uygulaması, profesyonel gelin makyajı uygulamaları yer almaktadır.

Hizmetlerimiz bu sektör içerisinde eğitimli ve deneyimli kişiler tarafından verilir. Profesyonel makyaj uygulamasında görevli olan çalışanlarımız bu hizmet için gerekli eğitimleri almış ve profesyonel makyaj uzmanı olmuş kişilerdir. Bu nedenle kendinizi kalıcı makyaj uzmanlarımızın güvenilir ellerine bırakabilirsiniz.

Güzellik ve kişisel bakım alanında İzmir içerisinde en uygun fiyatları sizlere sunan bir firma olarak ayrıcalığı yaşatmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR