• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şanal Oto Kaporta Göçük Düzeltme

Adres :

Namık Kemal Mahallesi Kıyı Boyu Cad. No: 125 Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali El

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 333 24 55

Whatsapp 2:

0 (538) 887 24 55

Araçlarımız bizler için büyük öneme sahip olan teknolojilerden birisidir. Gün içerisinde birçok kez kullanmakta ve ulaşımlarımızı hızlı ve kolay bir şekilde sağlamada yararlanmaktayız. Ancak beklenmedik anlarda kontrolümüz dışında gerçekleşen, ya da kontrolümüz dâhilinde olan ancak bilerek yapmadığımız işlemlerin sonucunda araçlarımızda hasarlar meydana gelebilmektedir. İşte bu gibi durumlarda bu sorunları hızlı ve kaliteli hizmet veren bir kurum tarafından düzeltilmesi bizler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şanal Oto Kaporta ve Göçük Düzeltme olarak sizlere araba bakım ve onarımı konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Şanal Oto Kaporta ve Göçük Düzeltme olarak Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Adana oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumumuzun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile gerekli olan emek ve çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde araçlarınızın kaportalarında, tamponlarında meydana gelen göçükleri boya işlemi uygulamadan onarmakta, diğer sürtme, çizilme gibi izleri de orijinal renk tonu ile aynı renge boyamaktayız Bu işlemler yanında tamamen kullanılamaz hale gelmiş olan parçaları da orijinalleri ile değiştirerek aracınızı eski haline getirmekteyiz. Sizlerin de araçlarında bu gibi sorunlar var ise kurumumuzdan bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR