• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sancak Veteriner Kliniği

Adres :

Süleymaniye Mah. Salih Efendi Sokak No: 52 / A Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Muhammetoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sancak.vet0330@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 917 81 88

Whatsapp 2:

0 (552) 722 84 20

Bir hayvan sahiplenmek yarattığı pozitif duyguların, yaşattığı mutluluğun yanı sıra önemli bir sorumluluğu beraberinde getiren bir eylemdir. Sahiplendiğiniz andan itibaren sevimli dostunuzun yeme- içme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanız ve sağlığını korumanız gerekmektedir. Sağlık sorunlarını size anlatmasalar da vereceği huzursuz tepkiler, iştahsızlık dengelerindeki bozulmanın sonuçlarındandır. Onları bu tür durumlarda bir veterinere götürmeniz sorunun hızla tespitini ve rahatsız edici sürecin en kısa şekilde sonlanmasını sağlar.

Bursa sağlık sektöründe hizmet veren kliniğimiz sevimli dostlarınızın sorunlarını en kısa sürede tespit eder ve profesyonelce gerekli müdahaleleri uygular. İşlemlerimizi içimizde bulunan hayvan sevgisi ile gerçekleştirir; sevimli dostlarınızı rahatsız eden süreçlerin en kısa sürede sonlanmasını sağlarız. Aşı, ilaç, doğum gibi aşamalarda verdiğimiz hizmetler ile sevimli dostlarınızın daima yanında oluruz.

Sevimli dostlarınızın üreme ihtimaline karşı önlem almak ister, yeni dostlara alan açamayacak durumda olursanız kliniğimizin kısırlaştırma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Veteriner hekimimiz tarafından gerçekleştirilen kısırlaştırma işlemi üremeden kaynaklı oluşabilecek sorun ihtimalini sıfıra indirger. Kısırlaştırmanın yanı sıra tohumlama hizmetimiz de bulunmaktadır. Sevimli dostlarınızın yeni dostlar meydana getirmesinden önce yeni dostunuzun nasıl görüneceğine karar vermeniz mümkündür.

İnegöl’de size en yakın veteriner kliniği olarak hizmet veren kliniğimize acil durumlarda başvurabilirsiniz. Kliniğimizde kedi ve köpeklerinizin muayene işlemleri hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirilmektedir. Veteriner hekimimizden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Sevimli dostunuzun en iyi sağlık hizmetlerini profesyonel şekilde karşılamak için kliniğimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR