• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sancaktutan Mobil Asansör

Adres :

- Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Sancaktutan

E-Posta Adresi :

sancaktutanmustafa@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 810 36 80

Günümüzde artık ev ve iş yerleri yüksek binalardan oluşuyor. Ev ve iş yerleri için taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman çok zor anlar yaşanabiliyor. Bina içerisindeki asansörlerin yeterli kapasitede olması, asansörlerin kullanılamaması, merdiven çıkmak zorunda kalınması gibi birçok olumsuz durumla karşı karşıya kalınıyor. Bu gibi durumlarda mobil asansörler büyük kolaylık sağlıyor. Peki, nedir mobil asansör? Mobil asansör, eşyaların yüksek binalara taşınmasını sağlayan asansörlü araçlardır. Mobil asansörler sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlanır.

Mobil asansör firmamızda geniş kapsamlı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek ve büyük bir dikkatle yapıyoruz. İnsanların ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak, onlara birçok avantajı kazandırmak bizi mutlu ediyor. Artvin asansör sektöründe verdiğimiz bu hizmet sayesinde yüksek binalara eşya taşıması yapıyoruz. Ev ve iş yerlerine ait eşyaların rahatlıkla çıkarılabilmesi için gayret ediyor, özel araçlarımızla bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak ev eşyaları, iş yeri eşyaları ve inşaat eşyaları taşıyoruz. Aracımıza yerleştirdiğimiz eşyaları istenilen adrese ulaştırıyoruz. Mobil asansör hizmeti vermek için bilgi ve birikim sahibi olmak gerekiyor. Bilgi ve birikim sahibi olmayan firmalar can ve mal güvenliğini riske atabiliyor. Firma olarak alanında uzman kadromuzla eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Öncelikle çalışanlarımızın can güvenliğini sağlıyoruz ve ardından çevrenin güvenliğini kontrol altına alıyoruz. Taşınacak eşyalar için özel koruma ve güvenlik önlemleri alındığından dolayı herhangi bir risk olmuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR