• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sandal Et Ve Et Ürünleri

Adres :

Orta Mah. Soğanpazarı Cad. No: 64/a Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Sandal - Erman Sandal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 565 25 40

Whatsapp 2:

0 (545) 580 28 32

Sandal Et ve Et Ürünleri olarak, uzun yıllardır süregelen iyi hizmet ve üstün kalite anlayışımız ile siz çok değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan çok büyük gurur duymaktayız. Sakarya ili Adapazarı bölgesinde bulunan işletmemiz ile yüksek kalitemizden kesinlikle ödün vermeden hizmetlerimizi en makul fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi kasaplarımız ve güler yüzlü işletme kadromuz ile çeşitli et ve et ürünlerini siz çok saygıdeğer müşterilerimize ulaştırmak için üstün efor sarf ediyoruz.

Sandal Et ve Et Ürünleri olarak sizleri et ve et ürünleri şubemizde ağırlıyor ve şubemizden mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Oldukça genç ve dinamik işletme kadromuz, sizleri özenle karşılayarak kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel hizmeti sağlamaktadır. Bu şekilde alanında lider ve öncü firma olma yolunda emin adımlarla yol alan Sandal Et ve Et Ürünleri, et ve et çeşitleriyle göz doldurmaktadır. Firma olarak, çeşitli şarküteri ürünleri çeşitleri ile hizmetinizde olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Genel müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz olan firmamız, sizlerin olumlu ve olumsuz yorum ve eleştirileri sayesinde her geçen gün kendini daha iyi hizmet standartlarına taşımaya devam ediyor. Zengin et ve et ürünleri çeşitlerimiz ve şarküteri ürünlerimiz ile Sakarya Adapazarı et ve et ürünleri şubemizde siz pek değerli ve saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olmaktan çok gururluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR