• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sanem Çelik Yapı

Adres :

Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Yüksel - Nazmi Ünlü

E-Posta Adresi :

nazmiunlu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 709 42 35

Whatsapp 2:

0 (553) 208 17 58

Çelik Çatı olarak Denizli Merkezde hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve bilgi birikimini yenilikçi çözümleriyle birleştirerek müşterileriyle buluşturuyor. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini merkez alan firmamız, dinamik kadrosuyla hep daha yeniyi hep daha iyiyi takdim ediyor. Yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının konforunu, estetiğini arttıracak çözümler üretiyor.

Alanında geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken firmamız, donanımlı imalathanesinde müşterilerinin taleplerini başarıyla hayata geçirmekte ve başarılı biçimde kullanıma sunmaktadır. Çağımızın modern çizgilerini, teknolojisini üstün kalitesiyle birleştiren firmamız, müşterilerinin yaşam tarzlarına uygun, yüksek kaliteli, eşsiz ve ergonomik tasarımlar hayata geçirmektedir.

Firma olarak önceliklerimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, kaliteli hizmet ve güler yüzlü personellerdir. Bunun için alanında deneyimli ve tecrübeli ekibimiz dinamik yapısıyla sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte, dünya genelindeki trend tasarımların ve uygulamaların bölgemizde ilk tatbik edicilerinden birisi olmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları, istekleri ve talepleri bizim için her şeyden önde gelir. Bunları bilgi birikimimiz ve tasarımlarımızla birleştirerek benzersiz uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR