• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şanlıurfa Folklor Organizasyon Ekibi

Adres :

İstanbul Bahçelievler İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talha Edebali

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

talhaedebali@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 463 13 08

Whatsapp 2:

0 (535) 576 72 03

Folklor, bir toplumun yaşam biçimini, gelenek ve göreneklerini yansıtır. Yüzyıllar ötesinden esintileri günümüze taşır. Elbette folklorun bir de uygulayıcılarının olması gerekir. Aksi taktirde zaman içinde unutulup gitmeye mahkûm olur. Günümüzde çeşitli folklor unsurlarımızın pek çoğu unutulmaya yüz tutmuş, oldukça sınırlı bir uygulayıcı grubu kalmıştır. Fakat organizasyonlarda, eğlencelerde her zaman folklorik unsurlara rağbet yüksektir. İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren Şanlıurfa Folklor Organizasyon Ekibi olarak bizler uzun yıllardır geleneklerimizin en güzel öğelerini icra ediyor, organizasyonlarınıza şenlik katıyoruz. Bir taraftan organizasyonlarınızın çok daha güzel bir hal almasını sağlarken diğer taraftan da geleneksel değerlerimizi yaşatmaya çabalıyoruz.

İstanbul organizasyon sektörünün öncü ve örnek firmalarından biri olarak her biri alanında yetişmiş, tecrübeli, işini severek yapan, etik değerlere saygılı bir kadroya sahibiz. Uzman kadromuz işlerini büyük bir iş birliği içinde icra etmekte, bulundukları her ortamda en güzel sergilemeleri yapmaktadırlar. Yıllardır bölgemizin en çok tercih edilen organizasyon ekibi konumunda bulunsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisini siz değerli müşterilerimize sunmaya gayret gösteriyoruz. Her defasında benzersiz sunular yaparak beklentilerinizin çok daha üzerinde başarılara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şanlıurfa Folklor Organizasyon Ekibi olarak düğünlerde, nişanlarda, kına gecelerinde, sünnet düğünü organizasyonlarında halk oyunları ekibi olarak görev yapıyor, profesyonel davul ekibi ihtiyaçlarında uzman kadromuzla organizasyonlarınızın ayrılmaz parçası oluyoruz. Kaliteli ve şık sunumlar yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR