• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray Han Kasap

Adres :

Şehit İbrahim Hasan Sokak No : 3/b Gazimağusa Kıbrıs » Gazimağusa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Ateş / Murat Ateş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (548) 851 53 80

Whatsapp 2:

0 (548) 862 04 10

Kıbrıs hayvancılık alanında aradığınız tüm lezzetleri bulabileceğiniz kalitenin doğru adresi olan firmamız Saray Han Kasap birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Kırmızı ve beyaz et tüketimi en önemli sağlık ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Belli oranda tüketilmedikleri takdirde olumsuz sonuçlar vererek, yetersiz beslenme ve gıda eksikliği gibi durumlara yol açabilirler. Sağlıklı ve güvenli et tüketimi hastalıklara maruz kalmamak adına oldukça önemlidir. Gazimağusa’ da kalitenin ve güvenin adresi olan Saray Han Kasap olarak, hijyenik kesim tesislerimiz ve steril satış ortamımızla, halk sağlığı konusunda güven vermekteyiz.

Yılların deneyimi ile çekirdekten yetişen uzman kasaplarımız eşliğinde antrikot, biftek, pirzola, kontrfile, bonfile, baget, nuar, tranç, döş, pöçük, işkembe, kellepaça, sucuk, ciğer, böbrek, dalak gibi birbirinden lezzetli ve güvenilir birçok çeşidi sizlere sunuyoruz. Temiz ortam ve titiz işçilikle, helal kesim et çeşitlerini sizlere sunan Saray Han Kasap firması olarak, güler yüzlü hizmetimizle sizleri asla sürprizlerle karşılaştırmıyoruz. En kaliteli ürünleri bütçenizi aşmayacak en uygun fiyatlara siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Kurbanlık ve adaklık hayvan satışlarımızla, bayramlarınızı bayram gibi geçireceğiniz eksiksiz bir deneyim yaşatıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizden aldığımız olumlu referans ve geri dönüşler sayesinde günden güne büyüyen firmamız, alo sipariş hattı ile istediğiniz ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Deneyimli motor kurye servislerimiz sayesinde hızlı bir şekilde sipariş ettiğiniz kırmızı ve beyaz et ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR