• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarı Oto Yıkama Uygulama Merkezi

Adres :

Hasan Basri Çankay Mah. Cengiz Topel Cad. No: 160 Altıeylül Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Sarı

E-Posta Adresi :

sariservet04@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 823 11 18

Birçok araç sahibinin son derece temkinli yaklaştığı konulardan biri de hiç kuşkusuz araçlarını teknik ve temizlik konularında güvenilir ve işinin ehli bir yere teslim etmektir. Bu hizmetler her ne kadar kolay ve zahmetsiz gibi görünse de profesyonel şekilde yapılmadığı sürece aracınıza ciddi hasarlar verebilir. Biz Sarı Oto Yıkama Uygulama Merkezi ailesi olarak sizlere her zaman kaliteli, nitelikli ve profesyonel oto uygulama hizmetleri veriyoruz.

Balıkesir otomotiv sektöründe bizi rakiplerimizden farklı kılan birçok nitelik ve hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerin ve çalışma prensibimizin başında birçok farklı alanda hizmet sunmamız gelmektedir. Sizlere yalnızca tek bir alana yönelmeden, aracınızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. Bu şekilde her zaman için profesyonel çalışma yönteminden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmemizde başta oto yıkama hizmetleri gelmek üzere; detaylı iç temizlik, dezenfektan işlemi, pasta cila işlemleri ve seramik kaplama olmak üzere birçok farklı işlemi sunmaktadır. Bu işlemleri her zaman profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en detaylı ve incelikli şekilde sürdürüyoruz. İşletmemizden alacağınız verimi ve memnuniyeti maksimum düzeye çıkarmak için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz.

Sarı Oto Yıkama Uygulama Merkezi ailesi olarak sizlere her zaman doğru ve verimli hizmetler sunmak önceliğimizdir. Bu amacı gerçekleştirmek üzere tüm çalışanlarımızla beraber detaylı ve profesyonel hizmet kalitemizi geliştiriyoruz. Sizler de aracınızın bakım onarım işlemlerini doğru kişilere yaptırmak istiyorsanız, işletmemizde sizi memnuniyetle ağırlayacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR