• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıkaya Koltuk Yıkama

Adres :

Tabaklılar Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 37/20 Bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Sarıkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 982 92 88

Whatsapp 2:

0 (536) 982 92 88

Firmamız müşteri memnuniyetini hizmet odağına alarak çalışmalarını büyük bir başarı ile yürütmektedir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin sürekliliğini sağlamak için etik değerlerimizden asla taviz vermiyoruz.

Bolu hizmet sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle lider konumda bulunmaktayız. Firma olarak kaliteden asla taviz vermeyen bir anlayışa ve yenilikçi bir vizyona sahibiz. Sektörel yenilikler doğrultusunda yüksek hizmet kalitemizin devamını sağlamak hedefi ile kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Temizlik, dikkat, özen, titizlik ve ustalık gerektiren bir iştir. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımız ile Bolu’da en kaliteli ve üst düzeyde koltuk temizliği hizmetini bizler vermekteyiz. Gerek oturma gruplarınız, gerek yataklarınız gerekse oto koltuklarınızı itinayla yıkıyor, ilk günkü haline geri getiriyoruz. Bunu yaparken siz müşterilerimizin talep ve isteklerinize azami önemi veriyoruz.

Sektörde lider firma olmanın bilinci ile hem müşterilerimizin güvenine layık olacak hem de rakiplerimize iyi örnek olacak şekilde çalışmaktayız. İşinin ehli bir kadroyla çalışıyor, ekibimizin her bir üyesine büyük özen gösteriyoruz. Kullandığımız tüm ürün ve teçhizatın üst kalitede olmasına dikkat ediyoruz çünkü müşterilerimizin her zaman en iyi hizmete layık olduğuna inanıyoruz.

Firma olarak üstlendiğimiz her işi söz verdiğimiz sürede bitiriyoruz. Müşterilerimizi kaliteye en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıca verdiğimiz hizmet kalitesine oranla belirlediğimiz uygun fiyatlarımızla ön plana çıkıyoruz. Böylelikle her bütçeden müşterimizi, yüksek kaliteye ulaşabilir kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR