• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıtaş Oto Lastik ve Yol Yardım

Adres :

Uluçam Mah. Sanayi Sitesi B Sok. No: 18 Denizli » Kale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sarıtaş - Osman Hilmi Sarıtaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetsrts_otolastik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 462 39 20

Whatsapp 2:

0 (553) 588 42 44

Sarıtaş Oto Lastik ve Yol Yardım ailesi olarak Denizli oto lastik ve jant sektöründe verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıyoruz. Her geçen gün trafiğe çıkan sürücü sayısı artıyor. Sürücüler kullandığı araçla kolay ulaşım sağlıyor. Fakat bazı nedenlere bağlı olarak araçlar yolda kalabiliyor. Araçların yolda kalması durumunda sürücüler genellikle panik yapıyor. Oysa güvenilir yol yardım firmasıyla sürücülerin panik yapmasına gerek kalmıyor.

Kale üzerinde bulunan firmamız yılların bilgi ve birikimine sahiptir. Oto kurtarma firmasında görev yapan tüm çalışanların şehirdeki yol haritasına hakim olması gerekir. Aksi takdirde verilen hizmette zaman kaybı yaşanır. Firmamızda görevli ekibimiz şehirde bulunan yolların bilgisine hakimdir. Bu sayede kısa sürede yolda kalan aracın konumuna ulaşır. Sürücü tarafından kullanılan araçlar farklı nedenlere bağlı olarak yolda kalabilir. Aracın lastiğinin zarar görmesi en büyük nedenlerden biridir. Aynı zamanda araç motorunda oluşan bir arıza, aracın yolda kalmasına neden olabilir. Aracın kaza yapması veya yolda bir engelle karşılaşması da aracın yolda kalma nedenlerinden biridir.

Araçlar farklı nedenlere bağlı olarak yolda kalsa da uygulanması gereken tek bir çözüm vardır. Yolda kalmış araçlar için verilen hizmet, yol yardım hizmetidir. Firmamızda bulunan oto kurtarma araçları kısa sürede adrese giderek aracı bulunduğu konumdan alır. Firmamız oto kurtarma hizmetiyle birlikte oto lastik bakımı ve tamiri de yapmaktadır. Firmamızda kaliteli ve kullanışlı lastik çeşitleri bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR