• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şaziye Ticaret Tüp Ve Damacana Su Bayi

Adres :

Yusuf Kılıç Mahallesi 83009 Sokak Kuvvayimilliye Caddesi Fırın Durağı Profilo Mercan Ticaret Toroslar Mersin Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alkan Zorca

E-Posta Adresi :

saziyeticaret3083@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 625 30 83

Whatsapp 2:

0 (531) 948 66 07

Hayatımızın önemli bir yerine sahip su ve tüpler, firmamız tarafından adresinize getirilmektedir. Mersin alışveriş sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla ihtiyaçlarınıza ve isteklerine güvenilir, kaliteli ve doğru çözümlerimizle cevap buluyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet vererek kazandığımız tecrübelerimizi, bilgi ve birikimlerimizi en doğru şekilde kullanarak çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden ihtiyaçlarınız doğrultusunda 7/24 faydalanabilirsiniz.

Likidgaz, Milangaz, tüp malzemeleri ve su malzemeleri alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetler firmamızda yerini almaktadır. Aynı zamanda su çeşitlerimizle adresinize istediğiniz suyu getiriyoruz. Su çeşitlerimiz toplam beş boyut olarak yerini alırken sizler istediğiniz markayı, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Firmamızda lüks çakmaklı lamba satışı ve tamiri, lüks çakmaklı ocak satışı ve tamiri, soba dedantörü satışı ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm bu hizmetlerden uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede yararlanmak istiyorsanız firmamızla haftanın her günü ve saati iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi ücretsiz servisimizle adresinize getirirken ödeme seçeneğinizi nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde kendimizi geliştirerek değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikleri firmamıza kazandırıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve güler yüzlü, samimi, dürüst, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR