• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sd Tatlı ve Künefe

Adres :

Güneşevler Mahallesi Malazgirt Caddesi 34/a Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Hansu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 706 86 17

SD Tatlı ve Künefe ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. Künefe bizim kültürümüzün önemli tatlılarından biri. Hemen herkes tarafından sevilen künefe özel olarak hazırlanmakta ve pişirilmekte... Künefe yapmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Lezzetli ve tam kıvamında künefe yapmak yılların tecrübesine sahip ustaların işidir. Bizler de işletmemizde yılların tecrübesine ve el lezzetine sahip ustalarımızla künefe yapmaktayız.

Ankara pasta ve pastane sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlamak adına özenle çalışıyoruz. Bilgi ve birikimlerimizin yanında müşterilerimizin nasıl bir hizmet almak istediğini biliyoruz. Bu sayede vermiş olduğumuz kaliteli hizmetle tercih ediliyoruz. İşletmemizde farklı lezzetleri özenle hazırlayarak servis ediyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip pastanemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Bu lezzetleri tatmak için arkadaşlarınızla veya ailenizle bizi ziyaret edebilirsiniz.

Künefe zamanla farklı malzemelerle hazırlanmaya başlandı. Kullanılan malzemelerle çeşitli lezzetler hazırlanarak servis edildi. Bizler de farklı malzemelerle künefe çeşitlerini hazırlıyor, müşterilerimize servis ediyoruz. Hasır künefe, peynirli künefe, atom künefe ve kaymaklı künefe çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda fıstıklı künefe, çıtır hasır künefe, fıstıklı peynirli künefe çeşitleri de bulunuyor. Son olarak işletmemizde hazırlanan dörtlü dünya künefe de özenle servis ediliyor. Baklava çeşitleriyle birlikte şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar özenle hazırlanarak servis ediliyor. İstek üzerine bulunduğunuz adrese sipariş teslim edebiliyoruz. Ücretsiz paket servis hizmetimizle tatlınızı kısa sürede adrese ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR