• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seç Oto Elektrik ve Akü

Adres :

Çavuşoğlu Mah., Sanayi 6. Cd. 2. Sk., No: 10 Yeşilyurt/malatya Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet İdikurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 567 04 08

Malatya oto servis ve tamirhane sektörünün en başarılı ismi olmak adına yoğun çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Oto servis ve tamirhane sektöründe uzun yıllardan beri kaliteli hizmetlerimiz ile tanınıyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi ile ön plana çıkmak bizleri mutlu ediyor. Firmamız sektörün öncüsü konumuna gelebilmek için aralıksız hizmet vermektedir. Kaliteden asla taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetler müşterilerimiz tarafından da ilgi görmektedir. Bizim için müşteri memnuniyetini kazanmak son derece önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve üstün kalitemiz birleşince ortaya başarılı çalışmalar çıkıyor.

Oto servis ve tamirhane hizmeti sanıldığı kadar kolay değildir. Sektörün bütün zorluklarına rağmen en başarılı hizmetleri sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Oto servis ve tamirhane sektöründe gerçekleşen pek çok yenilik mevcuttur. Firma olarak bu yenilikleri yakından takip ediyoruz ve geliştirerek müşterilerimizin karşısına çıkartıyoruz. Ayrıca bizim işimizde teknoloji de büyük öneme sahiptir. Teknolojik gelişmeleri işimizde kullanıyoruz. Teknoloji sayesinde hem kalitemize kalite katıyoruz hem de zamandan tasarruf sağlıyoruz. Firmamızın bünyesinde yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı sektörün en başarılı isimlerinden oluşmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın kaliteli ve başarılı hizmetleri sayesinde her geçen gün hedefimize biraz daha yaklaşıyoruz.

Firmamız siz mağdur olmayın diye 7/24 hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri alması için bütün imkânları oluşturuyoruz. Ayrıca firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetler oldukça uygun fiyatlıdır. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için internet sitemiz üzerinde yer alan numarayı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR